Kerkdiensten

23 juni

09.30 uur

19.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

30 juni

09.30 uur

19.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. E.J. Prins

07 juli

09.30 uur

19.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

Afscheid KND

14 juli

09.30 uur

19.00 uur

da. T. Jansen-Kleinjan

ds. R.J. Visser

Ermelo

Uelsen

21 juli

09.30 uur

19.00 uur

ds. R.D. van Hornsveld

ds. B.J. Heusinkveld

Den Ham   ruildienst

Schoolvak. 13-7 t/m 25-8

28 juli

09.30 uur

19.00 uur

ds. M Zoeteweij

Lemele

Gez. dienst HK Bouwvak 29-7 t/m 16-8

04 aug.

09.30 uur

19.00 uur

da. P.J. Krajenbrink-Bennink

ds. C.B. Elsinga

Vorden

Almelo. Gez. dienst GK

11 aug.

09.30 uur

19.00 uur

ds. M. Zoeteweij

Lemele

Gez. dienst HK

18 aug.

09.30 uur

19.00 uur

ds. R. Fernhout

ds. L. Kramer

Emmeloord Gez. dienst GK

25 aug.

09.30 uur

19.00 uur

ds. R.J.Visser

ds. J.D.Th. Wassenaar

Uelsen

Hellendoorn

01 sept.

09.30 uur

15.00 uur

ds. F.G. Immink

Driebergen-Rijsenburg.Voorbereiding HA

openluchtdienst

08 sept.

09.30 uur

19.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

Viering Heilig Avondmaal

Viering Heilig Avondmaal

15 sept.

09.30 uur

19.00 uur

ds. T.J. Oldenhuis

ds. J. Schipper

Coevorden

Dalfsen

22 sept.

09.30 uur

19.00 uur

da. M.J. Winters-Karels

ds.J.D.Th. Wassenaar

Ommen

Hellendoorn

29 sept.

09.30 uur

14.30 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

Startzondag

jongerendienst

06 okt.

09.30 uur

19.00 uur

ds.L.Kramer

da. B.H. van de Weg

Emmeloord

Nijverdal

13 okt.

09.30 uur

19.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

20 okt.

09.30 uur

19.00 uur

da. T. Jansen-Kleinjan

dhr. R.Pasterkamp

Ermelo

Urk Schoolvak. 19-10 t/m 27-10

27 okt.

09.30 uur

15.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

Wintertijd

Gez. Jeugddienst in GK

03 nov.

09.30 uur

15.00 uur

Zendingszondag

06 nov.

09.30 uur

19.30 uur

ds. E.J. Prins

ds. B.J. Heusinkveld

Dankdag – gez. school in HK

Gez. dienst in GK

10 nov.

09.30 uur

15.00 uur

ds. G. de Goeijen

dhr. R. Pasterkamp

Den Ham Voorbereiding HA

Urk   Jongerendienst

17 nov.

09.30 uur

15.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. B.J. Heusinkveld

Heilig Avondmaal

Heilig Avondmaal

24 nov.

09.30 uur

15.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. E.J. Prins

01 dec.

09.30 uur

15.00 uur

ds. A.A. van der Spek

da. H. Paas

Zwartsluis  Eerste Advent

Nijverdal

08 dec.

09.30 uur

15.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. R.D. van Hornsveld

Tweede Advent

Den Ham   ruildienst

15 dec.

09.30 uur

15.00 uur

ds. H. Paas

ds. J.D.Th. Wassenaar

Nijverdal  Derde Advent

Hellendoorn  Schoolvak. 21-12 t/m 5-1

22 dec.

09.30 uur

15.00 uur

ds. B.J. Heusinkveld

ds. T.J. Oldenhuis

Vierde Advent

Coevorden

24 dec.

19.30 uur

ds. B.J. Heusinkveld

Gez. Zangdienst HK (di.)

25 dec.

09.30 uur

ds. B.J. Heusinkveld

1e Kerstdag (wo.)

26 dec

09.30 uur

ds. B.J. Heusinkveld

2e Kerstdag (do.)

29 dec.

09.30 uur

15.00 uur

ds. R.J. Visser

ds. J.D.Th. Wassenaar

Uelsen

Hellendoorn

31 dec.

19.30 uur

ds. B.J. Heusinkveld

Oudejaarsdag (di.)

01 jan. ’20

10.30 uur

ds. B.J. Heusinkveld

Nieuwjaarsdag (wo.)